Ogłoszenia nieruchomości Garwacz
11 ogłoszeń
Od najnowszych
11 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia w okolicy
Dom z tarasem, ul. Miła
Wyszogrodzka,Płock(Garwacz + 21 km)
1 299 000 zł225 m² 5 773,33 zł/m²
Dom z garażem, ul. Sierpecka
Bielsk(Garwacz + 22 km)
698 000 zł141 m² 4 950,35 zł/m²
Dom z tarasem Sanniki
Sanniki(Garwacz + 23 km)
520 000 zł172 m² 3 023,26 zł/m²
Willa z tarasem Płock
Płock(Garwacz + 21 km)
2 399 000 zł246 m² 9 752,03 zł/m²
Działka inwestycyjna Płock
Trzepowo,Płock(Garwacz + 21 km)
270 000 zł4 295 m² 62,86 zł/m²
Dom z garażem, ul. Imielnicka
Wyszogrodzka,Płock(Garwacz + 21 km)
595 000 zł124 m² 4 798,39 zł/m²
Działka budowlana Miszewko Strzałkowskie
Miszewko Strzałkowskie(Garwacz + 10 km)
220 000 zł1 558 m² 141,21 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona, ul. Borowicka
Borowiczki,Płock(Garwacz + 21 km)
530 000 zł5 089 m² 104,15 zł/m²
Dom z garażem, ul. Cicha
Cekanowo(Garwacz + 13 km)
1 450 000 zł345,62 m² 4 195,36 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żyzna
Zielony Jar,Płock(Garwacz + 21 km)
920 000 zł121 m² 7 603,31 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Dom Garwacz
Garwacz,mazowieckie
450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna Garwacz
Garwacz,mazowieckie
450 000 zł50 000 m² 9 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Garwacz
Włącz powiadomienia